کاشت ۱۲ هزار گل فصلی در زرند در آستانه پاییز

کاشت ۱۲ هزار گل فصلی در زرند در آستانه پاییز

رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری زرند از آغاز عملیات کاشت ۱۲ هزار گل فصلی در فضاهای سبز این شهر خبر داد.

احمد عبدالله‌زاده  با بیان اینکه توسعه فضای سبز در معابر و بوستان‌ها، زیبایی و حفظ طراوت فضای شهر را به همراه دارد، اظهار کرد: این سازمان همه  ساله در سه نوبت فصل بهار، ابتدای تابستان و ابتدای پائیز اقدام به گل‌کاری شهر با هدف زیباسازی و طراوت محیط شهری می‌کند که سومین مرحله آن در دست اقدام است.

وی یکی از وظایف شهرداری‌ها را زیباسازی و حفظ طراوت فضای شهری همزمان با آغاز فصل پاییز برشمرد و افزود: کاشت گل‌های فصلی و متنوع  همواره در سلامت روحی و افزایش نشاط شهروندان تاثیرگذار است، اما این مسئله در فصل خزان و کاهش سبزی محیط از اهمیت بیشتری برخوردار است.

رییس سازمان سیما و منظر شهرداری زرند خاطرنشان کرد: توجه به علایق و سلایق شهروندان یکی از نکات مورد نظر این سازمان است تا با درنظر گرفتن آن زمینه مشارکت شهروندان در مدیریت شهری بیشتر فراهم شود.

عبدالله‌زاده با بیان اینکه طرح گل‌کاری فضاهای شهری در دو مرحله انجام می‌شود، گفت: در فاز نخست این طرح بیش از شش هزار گلدان گل در فضاهای شهری کشت شد.

وی ادامه داد: در فاز دوم این طرح که از ۲۰ شهریور آغاز شد نیز بیش از شش هزار گلدان در باغچه‌ها، میدانگاه‌ها، پارک‌ها و بوستان‌های شهر کاشته می‌شود.

رییس سازمان سیما و منظر شهرداری زرند تصریح کرد: گونه‌های کاشته شده شامل انواع گل‌های داوودی، شب‌بو، میخک، گل‌کلم و همیشه‌بهار است.


مشخصات

  • دانلود + ادامه مطلب (منبع اصلی)
  • کلمات کلیدی: سازمان ,شهری ,زرند ,هزار ,کاشت ,فصلی ,شهرداری زرند ,رییس سازمان ,هزار گلدان ,فضاهای شهری ,سازمان سیما
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارشدهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

محمد رضا فکار نینجا رنجر پرسپولیس دانلود رایگان مجموعه جدیدترین ها رشته ی حقوق ناجی موزیک - دانلود آهنگ شاد Gheysar.New ياداشت هاي مهندس جوان داستان یک رویا خرید و فروش ضایعات کارتن و کاغذ و ... کانال بدنسازی و لاغری